Minulá provinění (Kovac/Liska, #3) Tami Hoag

ISBN:

Published:

407 pages


Description

Minulá provinění (Kovac/Liska, #3)  by  Tami Hoag

Minulá provinění (Kovac/Liska, #3) by Tami Hoag
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 407 pages | ISBN: | 7.59 Mb

Na začátku románu slavné americké spisovatelky jsme svědky zločinu natolik brutálního, že jeho výjimečnost ovlivní životy i těch nejotrlejších policistů. Vraždy v rodině Haasových zanechaly ve společnosti nezahladitelnou jizvu, nicméně všichni seMoreNa začátku románu slavné americké spisovatelky jsme svědky zločinu natolik brutálního, že jeho výjimečnost ovlivní životy i těch nejotrlejších policistů.

Vraždy v rodině Haasových zanechaly ve společnosti nezahladitelnou jizvu, nicméně všichni se shodují, že pachatele, tuláka Karla Dahla, musí stihnout trest. Zdá se, že tomu stojí v cestě jediný člověk: soudkyně Carey Mooreová. Její rozhodnutí nepřipustit jako důkazní materiál Dahlova minulá provinění, tedy výpis z jeho trestního rejstříku, vzbudí všeobecný rozruch a sama soudkyně se ocitne ve vážném nebezpečí.

Když ji v garážích u soudní budovy přepadne neznámý útočník, úkolu vyšetřit případ a zároveň ochránit soudkyni před dalším nebezpečím se ujmou dva špičkoví minneapoliští policisté, ostřílený detektiv Sam Kovac a jeho ironická kolegyně Nikki Lisková, jež známe i z předcházejících autorčiných knih Popel popelu a Prach prachu. Zpočátku k celé kauze přistupují vlažně, ale pak Dahl uprchne z vazební věznice a zdánlivě jednoduchý případ se vymkne kontrole… Času je zoufale málo a detektivové procházejí podivným temným světem plným dýmu a klamavých zrcadel- nikdo není takový, jakým se zdá být, neboť každý má na svědomí svá vlastní minulá provinění.Enter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Minulá provinění (Kovac/Liska, #3)":


biciclowneldocumental.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us