Hayat Bilgesi - Şu Hayatı Nasıl Yaşamalı? Mümin Sekman

ISBN:

Published: June 2014

208 pages


Description

Hayat Bilgesi - Şu Hayatı Nasıl Yaşamalı?  by  Mümin Sekman

Hayat Bilgesi - Şu Hayatı Nasıl Yaşamalı? by Mümin Sekman
June 2014 | | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 208 pages | ISBN: | 3.47 Mb

Ne ilginç bir oyun şu hayat! Tek bir hakkınız var. Kuralları oynarken öğreniyorsunuz. Zaman hızla akıyor. Başa çıkmak kolay değil. Sağ çıkmak ise imkânsız! Hepimiz büyük bir sorunun peşindeyiz: Şu hayatı en iyi şekil de nasıl yaşamalı?Cevabı bazılarımız içte arıyor, bazılarımız işte. Kadere teslim olan da var, kontrolü sıkı tutan da. Ancak çoğumuzun bildiği yaşadığına yetmiyor! Belki de çözüm, sınıfın en çalışkan çocuklarının sınav kâğıdına bir göz atmak!Bizler küçük bir hayatla başa çıkmaya çalışırken, dünyanın zirvesindekiler o büyük hayatları nasıl yönetiyor?

Onların bildiği, bizim bilmediğimiz neler olabilir? Dünya büyüklerinin dünya görüşlerini, birinci avcısı titizliğiyle sistematik bir şekilde taradık. Hayat ve başarı felsefelerini yansıtan farklı ve faydalı fikirlerini özetledik. Bir tür hayat bilgisi bankası oluşturduk. İhtiyaç anında fikir çekebilmeniz için!Bu kitap özdeyiş derlemesi değil, sistematik bir düşünce taraması. Alanında ilk. Hayat Bilgesi Dizisi hayatın bin bir halini karşılayan bir akıl açacağı oluşturma çabası.

Akıl verme kitabı değil, zihin açma kitabı! Mantıklı ve motive edici cevaplar, kışkırtıcı sorularla bir arada. Karışık kafaları toplamak, kapalı akılları açmak için. Hem kâşiflik hem kılavuzluk! Hayata bakış açınıza bir daha bakın! Bildikleriniz sizi şuan da bulunduğunuz yere getirdi, daha iyi bir yer de olmak istiyorsanız, size yeni(lenmiş) bir akıl gerek!(Tanıtım Bülteninden)Enter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Hayat Bilgesi - Şu Hayatı Nasıl Yaşamalı?":


biciclowneldocumental.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us